Psavec upovídaný

Kdo to je psavec upovídaný?

Rozhodně je to moje maličkost. Již v roce jsem byla tak upovídaná, že moje rodiče ze mě bolela hlava😊 Nebylo mne prý vidět, ale nikdo mne nepřeslechl…

O pár let později jsem začala psát své první básně.

Ráda vzpomínám na situaci z mého dětství s již zesnulým dědečkem. Nemohl v mých 6 letech uvěřit, že jsem napsala 4slokovou báseň o západu slunce.  Tak si mne posadil do kuchyně naproti sobě a dal mi tužku a papír. Zadal téma „pejsek“ a čekal. Byla to pro mne radost. Během 10 minut měl dědeček před svými zraky novou báseň na světě. Kroutil nevěřícně hlavou a řekl, že mám básnické střevo. Tehdy jsem nechápala, o co jde a šla zjišťovat od mamky, kde to střevo mám.

Psaní je mou opravdovou vášní stejně jako objevování mé ženské podstaty a i samotného života a jeho skrytých významů. A pokud se k tomu přidá má vášeň a talent v jednom – komunikace, tak jsem na vrcholu vnitřního blaha.

 

Miluji příběhy…

…ráda jim naslouchám, vyprávím je, ale ze všeho nejraději je píšu.

Opravdovými diamanty jsou v mých očích příběhy napsané samotným životem.

U těchto příběhu jste někdy dojatí k slzám, jindy zamyšlení a vnímáte hlubší smysl. Někdy Vám najednou dojde souvislost s Vaším vlastním životem a jindy se nestačíte divit nebo smát, až se za břicho popadáte.

Díky tomu, že mi Bůh daroval ještě talent empatie a velké intuice, kterou ze mne lidé cítí, tak nemám nouzi ani o příběhy z jejich životů. Postupem let a dozrávání jsem se naučila pozorně naslouchat.

Po mnoha letech psaní jen pro sebe a svou rodinu jsem se rozhodla vyjít ze své šnečí ulity a psát blog.

Budu ráda, když Vás některý z mých příběhů pohladí na duši nebo někomu pomůže vyřešit aktuální problém. Může Vás však  třeba inspirovat k řešení dennodenního života z jiného úhlu pohledu, než jste vnímali dosud.

Pojďme tedy na společnou cestu za harmonií v životě.

Bude mi ctí být Vaší průvodkyní pomocí tohoto blogu, mých e-booků nebo transformačních vizualizací a meditací. Nejvíce se těším na osobní setkání s každým, kdo bude mít chuť se něco nového naučit na mých kurzech a přednáškách.

S bezpodmínečnou láskou ke všemu a ke všem Sani

(Ze starohebrejštiny v překladu – člověk, který přináší světlo – lásku.)

Ukazuji lidem možnosti, jak přepsat příběh jejich života na šťastnější a harmoničtější pro jejich duši. Můj příběh si přečtěte zde...

Barbora Bohatá (Sani)

Koučka životní rovnováhy, Partnerská koučka,
NLP koučka, Byznys koučka pro on-line podnikatelé

Lektorka pro vzdělávání dospělých

Autorka Transformačních meditací a vizualizaci

Autorka e-booků:

7 kroků k nalezení láskyplného partnerství aneb vše začíná uvnitř nás

Pohádka o lízátkovém lese pro dospělé aneb důvod, proč stále nemáte životního partnera

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů