KOUČINK


Co to je Koučink?


Koučink je způsob, jak najít v sobě odpovědi, které jsou v souladu s Tvojí osobností.

Mne koučink změnil život. Toužíš po změně i ty?

Nemůžeme změnit druhé lidi. Někdy nejdou změnit ani některé situace v našem životě zvnějšku. Můžeme ovšem změnit sami sebe. Především jde změnit způsob, jak reagujeme na určité lidi a situace.
Barbora Bohatá

Obrovská moc a síla spočívá v možnosti naší volby na nějaký podnět. Mezi akci z vnějšku a naší reakcí je prostor. V něm máme možnost volby. Svobodně se rozhodnout je to, co nás dělá silnými. Bude mi ctí, pokud Tě budu moci provést cestou k Tvému uvědomění.
Barbora Bohatá


V čem Ti může koučink pomoci?


 • Udělat zásadní rozhodnutí v záležitostech ve kterých váháš
 • Najít ztracenou rovnováhu
 • Ujasnit si cíle a dosáhnout jich
 • Najít nové cesty k harmonii ve Tvých vztazích
 • Najít svoji ztracenou motivaci a přestat s prokrastinací
 • Zvýšit svoji sebelásku, sebeúctu
 • Objevit své talenty a vlohy v profesní oblasti nebo v oblasti umělecké
 • Rozvinout svůj potenciál
 • Stanovit si náročné a podmanivé cíle, které svoji podstatou maximalizují šance, že dosáhneš v osobním životě i byznysu toho, čeho chceš.

 


Zkušenosti klientů


Bára jako zkušený kouč a terapeut vytvořila v kombinaci s jinými metodami svůj vlastní styl, kterým je možné dosáhnou opravdu hlubokého přepsání. Umím to posoudit, protože sám mám za sebou tří a půl letý psychoterapeutický výcvik a intenzivní kurzy Hlubinné imaginace se Stevenem Gallegosem. A co je důležité, už po první terapii jsem cítil a stále cítím opravdu posun na hluboké úrovni. Něco s čím jsem se „pral“ dlouhé roky, se změnilo a to po jednom sezení. Děkuji
Erik Palkowww.erik-palko.cz, Fyzioterapeut a terapeut cinske mediciny

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jana Šandová

Lektorka angličtiny, www.jana-sandova.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Mašínová

Web designérka, autorka projektu bajecnyweb.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Martina Magic

Certifikovaný kouč a lektor, www.martinamagic.sk


 Co ode mne můžeš očekávat?


 • 100% důvěru, diskrétnost a mlčenlivost
 • 100% podporu na Tvojí cestě, ve Tvém životě a k uskutečnění změn nebo cílů, které si nastavíš
 • 100% moji bezmeznou víru v Tebe
 • 100% Ti budu klást otázky díky kterým najdeš odpovědi pro svůj život v harmonii nebo k vyřešení Tvého aktuálního tématu ve Tvém životě
 • 100% Ti budu naslouchat a vnímat Tě nejen slovy, ale celkově non-verbálně. 

Kde se spolu můžeme setkat? 


 Máš na výběr ze dvou možností, které jsou cenově zcela stejné:

 1. osobně v Opavě, Ostravě a někdy i v Brně a Olomouci
 2. přes skype odkudkoliv ani nemusíš žít aktuálně v ČR

Jak dlouho koučink trvá? A kolik je jeho cena?


Pokud si nikdy žádné koučování nezkoušela a bude to Tvůj první koučink v životě, doporučuji ti objednat pouze 1 hodinu (60 minut) a připsat tuto skutečnost do poznámek. Každý člověk totiž není koučovatelný.

U někoho se musí začít mentorinkem a u něj je vždy cena 2500 Kč za hodinu. A až časem se lze dopracovat ke koučování.  To se ukáže již během prvních 20 minut koučinku.
Spolu to zvládneme:-))


Co říkají klienti, kteří mým koučinkem již prošli?


Ak čítate túto recenziu, verte, že NLP je práve teraz pre Vás vhodné. A prečo práve Barbora? Je to profesionálka, trpezlivá poslucháčka, ktorá vie krásne poradiť a priviesť Vás k riešeniu Vášho problému tak, že sa Vám to vryje až do podvedomia, či nevedomia a proste sa Vám zrazu bude ľahšie žiť. Práve preto, že som už absolvovala viacero terapií a odblokov, viem oceniť prínos konzultácie s Barborou. Ono totiž nestačí len porozumieť tomu, kto som, odkiaľ pochádzajú moje vzorce správania, iba rozumom, musíme to dostať do srdca, kde sídli naša Duša a potom sa už nebudeme trápiť nesprávnymi rozhodnutiami, nebudeme sa dostávať do situácií, ktoré nás ničia, pretože budeme vedieť, ako je to pre nás najlepšie. Som rada, že sa naše cesty skrížily.
Ing.Tatiana Banášovávýživová poradkyňa, blogerka, autorka elektronických kníh a kuchárky- www.tatianabanasova.sk
Musím Báře poděkovat za velice prospěšnou a hezky odvedenou práci. Na koučink je vždy skvěle připravená a vedení zvládá opravdu bravurně. Již po třech sezeních pociťuji obrovský posun, jak v osobním, tak profesním životě.
Tom Zezulák
Koučing s Barborkou je akčný, presne cielený k danej téme. Pomohol mi ujasniť si priority a zadefinovať čo presne chcem dosiahnuť. Vytvorili sme spolu akčný plán, ktorý obsahuje jednotlivé kroky, ktoré je potrebné vykonať, aby som sa dostala k svojmu cieľu. A samozrejme je to doplnené o časový harmonogram - čiže nielen ako, ale aj dokedy. A to všetko sa udialo v príjemnej, priateľskej atmosfére, on-line cez kameru. Barborka jednala profesionálne, kládla presné otázky, ktoré smerovali na to podstatné a dôležité. Zároveň pri tom vzniklo veľa nových podnetov na zlepšenie, prípadne rozšírenie môjho cieľa. Ďakujem a určite doporučujem.
Ing.arch. Monika Jakubcová http://www.arcline.sk/
Koučink u Báry byla jedna velká lavina. Lavina AHA momentů, uvědomění si a rozkličování daného problému. Bára dává otázky, které na sebe navazují. Otázky jsou to někdy na tělo, ale jinak by to nebyl podle mě koučink. Je potřeba podívat se na to možná až „drsně“, ale když budeme před tím uhýbat, tak se nikdy nic nezmění a těžko s něčím pohneme. Odpovídat na ty otázky člověku fakt hodně pomáhá nalézat postupně sám v sobě i případná řešení. Bára vás na vaše řešení navede, když si nevíte rady. Důležité a stěžejní jsou akční kroky na konci celého koučinku. Nejprve si je zapsat na papír a poté je opravdu plnit. Já s tímto začínám právě teď. Cítím teď větší sebejistotu. Celý koučink byl velmi příjemně vedený. Vše jsem nasávala s velkým zájmem a vše mělo hlavu a patu. Doporučuji všem, kteří jsou na rozcestí nebo dokonce ve slepé uličce. Neutíkejte nikam, stejně vás to dožene. Je lepší se co nejdříve podívat pravdě do očí a začít jednat. A koučink je dobrý spouštěč akce.
Lucie Ševčíkováwww.luciesevcikova.cz
Koučink s Bárou byl prostě „fičák". Během on-line sezení jsme otevřely mnoho mých tajemných komnat a odemkly jsme bránu ze zlaté klece (nebo spíš ponuré šedi). Díky Barčiným laskavým otázkám jsem zažila mnoho AHA momentů. Přitom jsem nedostala žádný návod řešení dle šablony, ale vše je přizpůsobeno mě na míru. Zadané úkoly začnu postupně plnit. Jsem šťastná, že mám plán a konkrétní kroky ke zlepšení stavu. Jsem velmi překvapená, jak mi koučink změnil pohled na sebe i můj život. A přitom se mi s Bárou vykládalo tak přirozeně, už během prvních pár minut jsem měla pocit, že mluvím s mou nejlepší kamarádkou u kafíčka. Bára je velmi vnímavá a empatická a už jsem moc zvědavá, kam se díky jejímu profesionálnímu vedení posunu příště.
Ing. Mgr.Jitka Štipčáková
O koučování jsem přemýšlela dlouho a jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala. Myslela jsem, že díky tomu přijdu na správný postup, co mám dělat dál a to bude všechno. Ale měla jsem mylnou představu. Koučování šlo hodně do hloubky a překvapilo mě, co všechno mám schované v mém podvědomí a jak to ovlivňuje moje chování, rozhodování a jednání a brzdí v dalším rozvoji. Takže teď znám nejenom akční kroky, díky nimž můžu pokročit dál, ale navíc jsem se naučila používat techniky NLP, kterými si postupně měním svoje myšlení, které pramení naučenými vzorci zasunutými v podvědomí. Proto NLP koučink u paní Barbory doporučuji každému, kdo chce poznat víc sám sebe a tím se posunout dál.
Helena Žahourová Certifikovaná trenérka paměti v ČR http://helenazahourova.cz
Chtěla bych Báře moc poděkovat za osobní koučink. Už delší dobu se střídavě snažím a odkládám řešení osobního partnerského problému. Absolvovala jsem různé terapie, jako např. kineziologii, metodu RUŠ, kraniosakrální terapii. Tyto terapie a metody mi pomohly, posunuly mne dál a jsem ráda, že jsem je podstoupila, ale svůj osobní partnerský problém jsem s jejich pomocí nevyřešila. Samotného koučinku jsem se dopředu trochu bála, jelikož bych si moc přála krásný láskyplný vztah, ale zároveň jsem tak trochu nevěřila, jestli je to pro mne vůbec možné. Teď už tomu věřím. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost si přes skype popovídat. Osobní koučink je jiný než terapie, které znám. Neřešily jsme minulost, ale přítomnost. Mám pocit, že jsem se konečně pohnula z místa, budu své partnerské problémy řešit, neschovávat se před nimi. Velmi mi pomohlo, že jsem dostala manuál s akčními kroky, jak dál. Mám svůj plán, návod a jednotlivé body. Díky Bářiným otázkám jsem si v sobě ujasnila několik dilemat. Ještě jednou moc děkuji. Určitě Bářiny služby využiji i v dalších oblastech svého života, ve věcech, které nejsou tak palčivé, ale, kde se mohu posunout dál.
Mgr.Jana Šandová Učitelka angličtiny www.janasandova.cz

 Je pouze koučink ten správný pro Tebe nebo je i nějaká jiná možnost?


NLP Koučink je ideální možnost pro rychlé a trvalé změny z podvědomí a nevědomí, pokud jsou způsobené návyky, zkušenostmi nebo převzatým myšlením z dětství nebo jinde z prostředí, kde se pohybujeme nebo jsme se vyskytovali a které nás ovlivňují dodnes.

V případě, že ovšem podvědomí a vědomí je pročištění a pracujeme s událostmi v životě nebo směřuje k k cílům do budoucna jsou lepší jiné druhy koučování, která s Ti mohu také nabídnout:

 • vztahový (partnerský) koučink
 • výkonnostní koučink
 • osobnostní koučink
 • kariérní koučink
 • mateřský koučink
 • transformační koučink pro harmonizaci 8 oblasti v životě

V případě, že nejsi aktuálně koučovatelna mohu Ti poskytnout mentoring nebo poradenství v těchto stejných oblastech.

Pokud ovšem Tvá záležitost má mnohem hlubší kořeny a  to v minulosti je třeba jít přes Terapie. Terapie dělám pomocí mých Transformačních meditací a vizualizací, terapeutickou metodou Cesta, Terapeutickou metodou srovnávání rodu a odpuštění na úrovních rodu a Tvé duše. A většinou jejich kombinacemi dle aktuální potřeby daného klienta.

OBJEDNÁVKA KLASICKÝ KOUČINK