KOUČINK


Co to je NLP koučink?

Koučink je způsob, jak najít v sobě odpovědi, které jsou souladu s Vaší osobností.

N-neuro-L-lingvistické-P-programování vám ukazuje možnost, jak se nepřetržitě rozvíjet a posiluje Váš potenciál.

Kouzlo NLP je v možnosti odhalit dosud neznámé věci ve Vašem mozku. A ty následně vyměnit za jiné během pár minut. Tato metoda je velmi rychlá a trvalá.

Mne NLP koučink změnil život. Toužíte po změně i vy?


V čem pomáhá NLP koučink?

Změny, které pomocí NLP technik do sebe člověk vloží probíhají rychle v řadu minut a desítek minut max.do hodiny. Probíhají hladce a jsou trvalé.

Jdou aplikovat na mnoho oblastí našeho života, jak v osobní rovině, vztahové nebo i profesní rovině (v práci nebo podnikání). Děje se to díky práci na více rovinách našeho mozku a hluboké práci s našim podvědomím.

Pomocí NLP technik jdou odstranit různé bloky, strachy, fobie. Může však i vymýtit naši prokrastinaci. Vyřešit konfliktní situace v sobě i s okolím. Vymazat naši závislost na cukru, čokoládě, alkoholu, cigaretách nebo i člověku či situaci např.) přitahovat si do života narušené jedince, manipulátory nebo dramatické situace atd.

Můžeme vyhodnotit své dilema na životních křižovatkách, které jsou zásadní pro náš život. Vyléčit v sobě různá zranění, kdy nám někdo něco řekl a nás to zabolelo a tato bolest v nás zůstala atd. Přepsat své hluboce zakořeněné programy z dětství a návyky, které nám již dnes neslouží, ale spíše komplikují život a na vědomé úrovni se nám jich nedaří zbavit.

NLP je za mne úžasný nástroj pro posílení i našich vnitřních zdrojů např.) sebelásky, sebevědomí, vnitřního klidu a dalších úžasných aspektů, které bohužel v dnešním světě mnoho lidí nemá správně v sobě nastavené. Pod vedením zkušeného NLP kouče je možné si je doplnit a žít spokojenější život než dosud.


Nemůžeme změnit druhé lidi. Někdy nejdou změnit ani některé situace v našem životě zvnějšku. Můžeme ovšem změnit sami sebe. Především jde změnit způsob, jak reagujeme na určité lidi a situace.
Barbora Bohatá
 
Obrovská moc a síla spočívá v možnosti naší volby na nějaký podnět. Mezi akci z vnějšku a naší reakcí je prostor. V něm máte možnost volby. Svobodně se rozhodnout je to, co Vás dělá silnými. Bude mi ctí, pokud Vás budu moci provést cestou k Vašemu uvědomění.
Barbora Bohatá

V čem Vám může koučink pomoci?

 • Udělat zásadní rozhodnutí v záležitostech ve kterých váháte
 • Najít ztracenou rovnováhu
 • Ujasnit si cíle a dosáhnout jich
 • Najít nové cesty k harmonii ve Vaších vztazích
 • Najít svoji ztracenou motivaci a přestat s prokrastinací
 • Zvýšit svoji sebelásku, sebeúctu
 • Objevit své talenty a vlohy v profesní oblasti nebo v oblasti umělecké
 • Rozvinout svůj potenciál
 • Stanovit si náročné a podmanivé cíle, které svoji podstatou maximalizují šance, že dosáhnete v osobním životě i byznysu toho, čeho chcete.

 

Zkušenosti klientů

O NLP jsem předtím četl v knížkách od Anthonyho Robbinse a některé jednoduché techniky sám používal. Byl jsem ale zvědavý, jak se s ním dá pracovat i víc do hloubky s někým kdo je v metodě vyškolený. Nakonec práce s Bárou byla o dost víc než jen NLP. V první byla schopná velmi přesně „diagnostikovat“ na co NLP použít, a to je podle mě velmi důležité. A práce, kterou jsme potom podnikli byla opravdu velmi hluboká. Z toho, co jsem věděl o NPL předtím, měl jsem pocit, že je to velmi účinná technika, která ale tak trochu klouže po povrchu a nejde do hloubky. Toto ale nebyl ten případ.

Bára jako zkušený kouč a terapeut vytvořila v kombinaci s jinými metodami svůj vlastní styl, kterým je možné dosáhnou opravdu hlubokého přepsání. Umím to posoudit, protože sám mám za sebou tří a půl letý psychoterapeutický výcvik a intenzivní kurzy Hlubinné imaginace se Stevenem Gallegosem. A co je důležité, už po první terapii jsem cítil a stále cítím opravdu posun na hluboké úrovni. Něco s čím jsem se „pral“ dlouhé roky, se změnilo a to po jednom sezení. Děkuji
Erik Palkowww.erik-palko.cz, Fyzioterapeut a terapeut cinske mediciny

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Mašínová

Web designérka, autorka projektu bajecnyweb.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Martina Magic

Certifikovaný kouč a lektor, www.martinamagic.sk

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Erik Palko

Fyzioterapeut a terapeut čínské medicíny www.erik- palko.cz


 Co ode mne můžete očekávat?

 • 100% důvěru a diskrétnost a mlčenlivost
 • 100% podporu na Vaší cestě ve Vašem životě a k uskutečnění změn nebo cílů, které si nastavíte
 • 100% moji bezmeznou víru ve Vás
 • 100% Vám budu klást otázky díky kterým najdete odpovědi pro svůj život v harmonii nebo k vyřešení Vašeho aktuálního tématu ve Vašem životě
 • 100% Vám budu naslouchat a vnímat Vás nejen slovy, ale celkově non-verbálně. 

Kde se spolu můžeme setkat? 

 Máte na výběr ze dvou možností, které jsou cenově zcela stejné:

 1. osobně v Opavě, Ostravě a někdy i v Brně a Olomouci
 2. přes skype odkudkoliv ani nemusíte žít aktuálně v ČR

Jak dlouho koučink trvá? A kolik je jeho cena?

NLP koučink

NLP koučink doporučuji ideálně v 2 hodinovce. Tedy 120 minutách.

Jeho cena je pro nové zákazníky první hodina za 1 000 Kč.

Druhá hodina 3 500 Kč a každá další také. U stálých klientů je možné v e-shopu zakoupit množstevní slevu na několik sezení.

Výhodné balíčky

Chcete na sobě pracovat pravidelně a zárověň ušetřit peníze?

Vyberte si z výhodných permanentek.

Pokud jste nikdy žádné koučování nezkoušeli a bude to Váš první koučink v životě, doporučuji si objednat pouze 1 hodinu (60 minut) a připsat tuto skutečnost do poznámek. Každý člověk totiž není koučovatelný.

U někoho se musí začít mentorinkem a u něj je vždy cena 1000 Kč za hodinu. A až v čase se lze dopracovat ke koučování.  To se ukáže již během prvních 20 minut koučinku. Spolu to zvládneme:-))


Co říkají klienti, kteří mým NLP koučinkem již prošli (nebo jiným druhem koučování, které u klientů praktikuji)?

Ak čítate túto recenziu, verte, že NLP je práve teraz pre Vás vhodné. A prečo práve Barbora? Je to profesionálka, trpezlivá poslucháčka, ktorá vie krásne poradiť a priviesť Vás k riešeniu Vášho problému tak, že sa Vám to vryje až do podvedomia, či nevedomia a proste sa Vám zrazu bude ľahšie žiť. Práve preto, že som už absolvovala viacero terapií a odblokov, viem oceniť prínos konzultácie s Barborou. Ono totiž nestačí len porozumieť tomu, kto som, odkiaľ pochádzajú moje vzorce správania, iba rozumom, musíme to dostať do srdca, kde sídli naša Duša a potom sa už nebudeme trápiť nesprávnymi rozhodnutiami, nebudeme sa dostávať do situácií, ktoré nás ničia, pretože budeme vedieť, ako je to pre nás najlepšie. Som rada, že sa naše cesty skrížily.
Ing.Tatiana Banášovávýživová poradkyňa, blogerka, autorka elektronických kníh a kuchárky- www.tatianabanasova.sk
Musím Báře poděkovat za velice prospěšnou a hezky odvedenou práci. Na koučink je vždy skvěle připravená a vedení zvládá opravdu bravurně. Již po třech sezeních pociťuji obrovský posun, jak v osobním, tak profesním životě.
Tom Zezulák
Koučing s Barborkou je akčný, presne cielený k danej téme. Pomohol mi ujasniť si priority a zadefinovať čo presne chcem dosiahnuť. Vytvorili sme spolu akčný plán, ktorý obsahuje jednotlivé kroky, ktoré je potrebné vykonať, aby som sa dostala k svojmu cieľu. A samozrejme je to doplnené o časový harmonogram - čiže nielen ako, ale aj dokedy. A to všetko sa udialo v príjemnej, priateľskej atmosfére, on-line cez kameru. Barborka jednala profesionálne, kládla presné otázky, ktoré smerovali na to podstatné a dôležité. Zároveň pri tom vzniklo veľa nových podnetov na zlepšenie, prípadne rozšírenie môjho cieľa. Ďakujem a určite doporučujem.
Ing.arch. Monika Jakubcová http://www.arcline.sk/
Koučink u Báry byla jedna velká lavina. Lavina AHA momentů, uvědomění si a rozkličování daného problému. Bára dává otázky, které na sebe navazují. Otázky jsou to někdy na tělo, ale jinak by to nebyl podle mě koučink. Je potřeba podívat se na to možná až „drsně“, ale když budeme před tím uhýbat, tak se nikdy nic nezmění a těžko s něčím pohneme. Odpovídat na ty otázky člověku fakt hodně pomáhá nalézat postupně sám v sobě i případná řešení. Bára vás na vaše řešení navede, když si nevíte rady. Důležité a stěžejní jsou akční kroky na konci celého koučinku. Nejprve si je zapsat na papír a poté je opravdu plnit. Já s tímto začínám právě teď. Cítím teď větší sebejistotu. Celý koučink byl velmi příjemně vedený. Vše jsem nasávala s velkým zájmem a vše mělo hlavu a patu. Doporučuji všem, kteří jsou na rozcestí nebo dokonce ve slepé uličce. Neutíkejte nikam, stejně vás to dožene. Je lepší se co nejdříve podívat pravdě do očí a začít jednat. A koučink je dobrý spouštěč akce.
Lucie Ševčíkováwww.luciesevcikova.cz
Na koučingu s Bárou musím ocenit její způsob vnímání člověka a hledání cesty, která je pro člověka "šitá na jeho mírů". Z koučingu mám pocit, že neexistuje žádná univerzální cesta, ale každý má svou cestu, jak dosáhnout svých cílů. A s Bárou jsme ji snad dokázali najít. Děkuji ji za její podporu na mé životní cestě a myslím, že dokázala přijít na to, co opravdu v životě potřebuji.
Zdeněk RybaVoják v Armádě ČR
Koučink s Bárou byl prostě „fičák". Během on-line sezení jsme otevřely mnoho mých tajemných komnat a odemkly jsme bránu ze zlaté klece (nebo spíš ponuré šedi). Díky Barčiným laskavým otázkám jsem zažila mnoho AHA momentů. Přitom jsem nedostala žádný návod řešení dle šablony, ale vše je přizpůsobeno mě na míru. Zadané úkoly začnu postupně plnit. Jsem šťastná, že mám plán a konkrétní kroky ke zlepšení stavu. Jsem velmi překvapená, jak mi koučink změnil pohled na sebe i můj život. A přitom se mi s Bárou vykládalo tak přirozeně, už během prvních pár minut jsem měla pocit, že mluvím s mou nejlepší kamarádkou u kafíčka. Bára je velmi vnímavá a empatická a už jsem moc zvědavá, kam se díky jejímu profesionálnímu vedení posunu příště.
Ing. Mgr.Jitka Štipčáková
O koučování jsem přemýšlela dlouho a jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala. Myslela jsem, že díky tomu přijdu na správný postup, co mám dělat dál a to bude všechno. Ale měla jsem mylnou představu. Koučování šlo hodně do hloubky a překvapilo mě, co všechno mám schované v mém podvědomí a jak to ovlivňuje moje chování, rozhodování a jednání a brzdí v dalším rozvoji. Takže teď znám nejenom akční kroky, díky nimž můžu pokročit dál, ale navíc jsem se naučila používat techniky NLP, kterými si postupně měním svoje myšlení, které pramení naučenými vzorci zasunutými v podvědomí. Proto NLP koučink u paní Barbory doporučuji každému, kdo chce poznat víc sám sebe a tím se posunout dál.
Helena Žahourová Certifikovaná trenérka paměti v ČR http://helenazahourova.cz
Chtěla bych Báře moc poděkovat za osobní koučink. Už delší dobu se střídavě snažím a odkládám řešení osobního partnerského problému. Absolvovala jsem různé terapie, jako např. kineziologii, metodu RUŠ, kraniosakrální terapii. Tyto terapie a metody mi pomohly, posunuly mne dál a jsem ráda, že jsem je podstoupila, ale svůj osobní partnerský problém jsem s jejich pomocí nevyřešila. Samotného koučinku jsem se dopředu trochu bála, jelikož bych si moc přála krásný láskyplný vztah, ale zároveň jsem tak trochu nevěřila, jestli je to pro mne vůbec možné. Teď už tomu věřím. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost si přes skype popovídat. Osobní koučink je jiný než terapie, které znám. Neřešily jsme minulost, ale přítomnost. Mám pocit, že jsem se konečně pohnula z místa, budu své partnerské problémy řešit, neschovávat se před nimi. Velmi mi pomohlo, že jsem dostala manuál s akčními kroky, jak dál. Mám svůj plán, návod a jednotlivé body. Díky Bářiným otázkám jsem si v sobě ujasnila několik dilemat. Ještě jednou moc děkuji. Určitě Bářiny služby využiji i v dalších oblastech svého života, ve věcech, které nejsou tak palčivé, ale, kde se mohu posunout dál.
Mgr.Jana Šandová Učitelka angličtiny www.janasandova.cz

 Je pouze NLP koučink ten správný pro Vás nebo je i nějaká jiná možnost?

NLP Koučink je ideální možnost pro rychlé a trvalé změny z podvědomí a nevědomí, pokud jsou způsobené návyky, zkušenostmi nebo převzatým myšlením z dětství nebo jinde z prostředí, kde se pohybujeme nebo jsme se vyskytovali a které nás ovlivňují dodnes.

V případě, že ovšem podvědomí a vědomí je pročištění a pracujeme s událostmi v životě nebo směřuje k k cílům do budoucna jsou lepší jiné druhy koučování, která s Vámi mohu také nabídnout:

V případě, že nejste aktuálně koučovatelní mohu Vám poskytnout mentoring nebo poradenství v těchto stejných oblastech.

Pokud ovšem Vaše záležitost má mnohem hlubší kořeny a  to v minulosti je třeba jít přes Terapie. Terapie dělám pomocí mých Transformačních meditací a vizualizací, terapeutickou metodou Cesta, Terapeutickou metodou srovnávání rodu a odpuštění na úrovních rodu a Vaší duše. A většinou jejich kombinacemi dle aktuální potřeby daného klienta.

Chcete někomu z vašich blízkých darovat lepší život?

 Láskyplnější vztahy? Více finanční hojnosti? 

Kupte dárkový poukaz