HARMONICKÝ POROD 2021 JIŽ otevřený vstup od 1.12.2020


Milá Evo, Jano či Pavlo,
jsi těhotná a toužíš po harmonickém porodu pro sebe i své miminko? Cítíš ve svém nitru, že svět potřebuje více láskyplných lidí?

Naplnění láskou začíná vždy sebeláskou v nás samých. Její základ se vytvořil už v děloze naší matky. A ten se rozvíjí do 10 let věku dítěte, kdy se vytvoří většina neuronových synapsí v našem mozku a taky základ pro naše vnímání lásky po zbytek života. Kolik se ho dostalo Vám? Uvědomujete si, milé ženy, jakou má mateřství velikou úlohu?

MY JSME TY, KTERÉ TVOŘÍME BUDOUCÍ SVĚT SKRZE NAŠE DĚTI.

Přihlas se ZDARMA do unikátního projektu s názvem Harmonický porod.

  • Toužíš rodit jinak?
  • Bezbolestně?
  • Láskyplně a něžně?

Těším se na tebe.

Přihlásit se můžeš stáhnutím této meditace ZDARMA. I ty můžeš být součástí projektu spolu s ostatními těhotnými ženami.

Vyplň formulář a během chvilky získáš přístup k transformační meditaci pro napojení se na své tělo a miminko. Na e-mail obdržíš podrobné informace, kde se do projektu Harmonický porod můžete přihlásit.

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.  Zpracovatelem je Barbora Bohatá, Jantarová 142/45, Opava- Vávrovice, 747 73, IČO 74874039. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

0
lidí
si už stáhlo tuto meditaci

Jak správně meditovat?

  • Najděte si klidné místo, kde budete sami bez vyrušování okolí. Poté se pohodlně usaďte nebo si lehněte.
  • Zhluboka se nadechněte a 3-krát hluboce vydechněte. Toto opakujte dokud se nebudete soustředit pouze na svůj dech .
  • Soustřeďte se pouze na váš dech a zkontrolujte vaši mysl. Pokud je klidnější můžete pokračovat, ale pokud je stále plná myšlenek. Opakujte stále tento krok.
  • Nyní jste teď a tady připraveni vnímat naplno meditaci. Pusťte si ji. Poté zavřete své oči a nechte se unášet mým hlasem do říše vaší fantazie.

Přeji Vám krásný zážitek při meditaci.

Těším se na setkání s Vámi Barbora Bohatá