Objev tajemství, jak najít a vytvořit láskyplný vztah

Jarní akce 

Do 31.5. 2024  Ti dám jarní nadílku v podobě láskyplného balíčku pro Tebe a tvoje láskyplnější partnerství, který si můžeš pořídit za výhodnou cenu.


Toužíš po láskyplném vztahu?


Máš pocit, že ostatní se narodili pod šťastnou hvězdou, a díky tomu nalezli svou životní lásku?

Jdeš po ulici a vidíš zamilované páry. Je Ti z toho smutno? Taky toužíš mít vedle sebe svou spřízněnou duši?

V duchu si pokládáš otázku: "Kde asi je?" Co se stalo, že zrovna na Tebe láska nezbyla? Už jsi ztratila skoro naději, ale něco v Tobě stále doufá, že jen ještě nenastal správný čas. Tohle v Tobě živí naději.

Minule to bohužel nevyšlo. Ty ale věříš, že příště to určitě vyjde.

Stále doufáš a čekáš, až se pan "Pravý" objeví? A pak to přijde... Objeví se pan "Božský" a Tobě, nehledě na věk, je, jako by ses zamilovala poprvé. Vše se změní. Tvůj život je naplněný láskyplnou energií a jiskřením plným erotiky. A Ty toužíš jen po jediném, aby to trvalo navěky.

Opak je ovšem pravdou. Za pár měsíců nebo let euforie lásky vyprchá, nahradí ji nedorozumění a hádky, pocity odcizení a bolest ve Tvém srdci. Kam se ta láska ztratila? Copak už mne nemiluje?

A co hůř, časem začneš i žárlit a ještě právem. Jelikož on okukuje už jiné ženy. Flirtoval s tou číšnicí na tom školním srazu nebo máš jen paranoidní halucinaci? A co teď? Udělat mu scénu nebo raději mlčet a dělat, že jsi to neviděla? Jak se mu může líbit taková... Co když mi už byl nevěrný s jinou ženou? Ne, to snad ne? Přece mně se rozvod nemůže stát? Nám ne. My se přece milujeme nebo jsme se kdysi moc milovali, ale...


Představuji Ti fenomén partnerských vztahů v 21. století.


Mám pro Tebe řešení:

 • V 1. eBooku a webináři Ti odhalím metodu,
  která už zachránila mnoho manželství včetně toho mého z partnerské krize. Naučím Tě otevřít se lásce, komunikovat láskyplněji, a to vše díky dokonalé a vyvážené kombinaci informací, technik, jako je meditace, vizualizace a praktických vysvětlení v mém webináři. A taky díky Tvým 22 akčním krokům, které půjdeš den za dnem a budeš si je psát do svého deníku – navždy se změní Tvé vnímání lásky. :-)) Také Ti vysvětlím fenomén a zároveň i zabijáka našich partnerských vztahů v 21. století.
 • Uděláš si test,
  zda se zabiják vztahu v 21. století s názvem "Lízátkový les" týká i Tebe nebo Tvého současného nebo potenciálního partnera, se kterým randíš. :-) A také zda tento fenomén této doby už nebyl důvodem krachu Tvých předešlých vztahů. Také o tomto fenoménu v 21. století, který nenávratně rozbíjí mnohé vztahy, mluvím na webináři: Jak spolu láskyplně mluvit v partnerském vztahu a v rodině?
 • Zjistíš,
  že si díky mým 15 praktickým radám v eBooku Hlavní důvod, proč stále nemáte svého životního partnera a po jejich aplikaci do svého milostného života vytvoříš nový láskyplný prostor.
 • Stačí udělat každý den 1 krok
  a vydržet všech 15 dnů. Navždy už získáš své dobrozvyky pro láskyplnější život.
 • V 2. eBooku 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu
  aneb vše začíná uvnitř nás. Nalezneš další kroky pro pochopení svých reakcí v partnerském vztahu. A taky sexuální vzorce mužů a žen.
 • Oba eBooky obdržíš i v praktické formě MP3 jako audioknihy. Můžeš si je tedy poslechnout třeba cestou do práce.
 • Na poslech před spaním Ti doporučuji Transformační meditaci na otevření svého srdce nebo vizualizaci k Přitáhnutí si své spřízněné duše.
 • Dohromady Tě tedy čeká 22 kroků pro změnu ve Tvém milostném životě. Kam zaměřujeme svou energii, tam se násobí a my budeme spolu krok za krokem násobit lásku ve Tvém srdci.

Kdo jsem?

Lektorka pro vzdělávání dospělých

Mateřská NLP koučka pro ženy

Zde je můj příběh:

Bylo mi tehdy pouhých 22 let. Měla jsem pocit, že můj život se právě rozpadl na tisíc kousků a co nevidět musí skončit. Nevěděla jsem, jak dál...

Zůstala jsem tehdy sama se základním vzděláním, malým půlročním chlapečkem nemocným dětskou epilepsií, ve špatném zdravotním stavu a s nálezem na děložním čípku. Dalších 6 let jsem pravidelně trávila čas na onkologické gynekologii. 

Měla jsem však velkou touhu žít kvůli svému synovi a i sobě a splnit si jednou své sny. Toužila jsem mít milujícího manžela a šťastnou rodinu. Někde v hloubi srdce to tam bylo, ale realita tomu byla na míle vzdálená.

Začala jsem v sobě hledat důvody mé nemoci a všeho, co se mi v životě stalo... Podnikala jsem v oboru financí a také pořádala seznamovací akce a poradenství pro nezadané lidi. Neustále jsem se vzdělávala a pokračuji dodnes. :-) Až jsem se stala lektorkou a Mateřskou NLP koučkou pro ženy.

Objevila jsem svou ženskou vnitřní sílu. 

Našla jsem si báječného muže a vzala si jej za svého manžela. Porodila mu něžně, hladce a bezbolestně během asi 30 minut našeho syna. Mám dnes dva krásné a zdravé syny. 

Chceš zářit i Ty láskou po boku své spřízněné duše? :-))


Láskyplný balíček obsahuje:


 • audioknihu: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera
  Hodnota 590 Kč
 • eBook: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera
  Hodnota 390 Kč
 • audioknihu: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu
  Hodnota 390 Kč
 • eBook: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu
  Hodnota 290 Kč
 • vizualizaci: Přitáhnutí si své spřízněné duše
  Hodnota 550 Kč
 • video: Transformační meditaci na otevření se lásce
  Nevyčíslitelná hodnota pro každé zraněné srdce
 • 1 sezení zDARma v rozsahu 30 minut na partnerský koučink pro prvních 5 kupujících
  V hodnotě 2000 Kč
 • 1 webinář: Jak spolu láskyplně mluvit v partnerském vztahu a v rodině
  Hodnota 500 Kč
 • přístup do uzavřené FB skupiny Harmonická cesta pro podporu tvého láskyplného vztahu
  Dojde Ti přístup po zaplacení objednávky na e-mail.
 • 1 slevový voucher na meditaci Léčení tvé vnitřní holčičky
  Meditace je opět v MP3 podobě. Sleva je 99 Kč při koupi najednou k tomuto láskyplnému balíčku.

Láskyplný balíček obsahuje:


1. audioknihu: Hlavní důvod, proč stále nemáte životního partnera aneb pohádka o Lízátkovém lese pro dospělé

Je ve formátu MP3, takže ji můžeš mít kdykoliv ve svém mobilu.


2. eBook: Hlavní důvod, proč stále nemáte životního partnera

Hlavní důvod, proč stále nemáte životního partnera aneb pohádka o Lízátkovém lese pro dospělé.

Jak vypadá eBook uvnitř?

Tento eBook Ti odhalí odpovědi na následující otázky:

 • Měla Tvoje kamarádka štěstí, že potkala Petra a ten jí dává modré z nebe jako partner i otec jejich dětí? A na Tebe už prima chlap nezbyl?
 • Přijdeš si obyčejná ženská a máš pocit, že druzí jsou lepší, a proto mají skvělý partnerský vztah?
 • Máš pocit, že musíš někde dělat chybu, ale netušíš kde?
 • Je ti večer smutno, když usínáš v poloprázdné posteli?
 • Máš vedle sebe muže, ale jako by Tě už ve vašem vztahu nevnímal?
 • Hádky a nedorozumění s Tvým partnerem jsou bohužel součástí vašich životů a Ty už sis na to zvykla, ale bolí Tě z toho u srdce?
 • Kdysi to bývalo tak krásné, ale dnes zůstaly pouze úsměvy na fotkách a Tobě slzy?
 • Vzdala už jsi své marné snahy na vytoužený partnerský život naplněný láskou a pochopením sebe navzájem?
Tento eBook mě naprosto nadchl. Při čtení jsem si hned uvědomila, kolik věcí jsem mohla v minulém vztahu udělat jinak. Najít toho správného partnera pokládám za nejdůležitější krok v životě. A také vážit si sám sebe a být pro druhého oporou, umět ho rozesmát, pomoci, když se stane nějaký průšvih.

Bára nám prozradí 15 hodnotných praktických kroků, na které bychom neměli nikdy zapomínat. Můžeme se k nim vracet i v dobách, kdy je váš vztah šťastným a naplněným. Zvláště kroky 6 a 14 by měly být dodržovány neustále. Děkuji Barunce za její cestu Lízátkovým lesem. V eBooku najdete mnoho inspirací pro život ve dvou. Partnerský vztah je směs lásky, přátelství, úcty i odpuštění.
Jindra Dlábová www.prvnitrida.cz

Co říkají čtenáři eBooku Hlavní důvod, proč stále nemáte životního partnera aneb Pohádka o Lízátkovém lese pro dospělé?

Lízátkový les, co je to za blbost? To bylo první, co mě napadlo. Na štěstí jsem se spletla. Žiji v krásném a naplněném vztahu, e-book mi ale pomohl v pohledu na mé bývalé vztahy. Došla mi spousta věcí a na bývalé partnery (hlavně na toho posledního) jsem změnila náhled, čímž se mi lépe žije. E-book ocení ti, kteří stále hledají vhodného partnera, místo toho ale pořád naráží na stejné typy. Obzvláště krok č.2 a č.3 je důležitý si uvědomit.
Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz
Z e-booku se mi líbila nejvíce druhá část, která je praktická. Autorka vás provede několika konkrétními praktikami, které vám pomohou změnit přístup k některým věcem. Test obsažený v e-booku vám pomůže se zhodnotit, jak na tom aktuálně jste a zda se problém Lízátkového lesa týká i vás. :)
Veronika Mašínováwww.bajecnyweb.cz
Před koupením eBooku jsem si říkal, že 399 Kč za elektronickou knížku je na zvážení. Přemýšlel jsem, co vše bych mohl mít za stejnou cenu. Mohl bych jít s nějakou ženou na rande nebo do kina. To by mne však mohlo stát ještě více a výsledek rande je nejistý. Nakonec jsem se rozhodl pro eBook. Ukázal se v danou dobu pro mne tou nejlepší volbou. Dodnes z jeho praktické části čerpám inspiraci ve svém vztahu.
Zdeněk RybaArmáda ČR

Pojď se mnou krok po kroku k vytvoření láskyplného vztahu:


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Již více než 300 lidí četlo eBook 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu aneb vše začíná uvnitř nás

Přidej se k nim i TY. :-))

 

Reference od čtenářů:

Ďakujem, za hodnotný e-book. Veľmi ma zaujal a našla som v ňom množstvo inšpirácie a nových poznatkov. Musím uznať, že do e-booku Barborka vložila svoje srdce a všetko dôležité, čo naozaj pomáha k nájdeniu láskyplného partnerstva. Mrzí ma, že som si e-book nemohla prečítať v dobe, keď som to potrebovala, ušetril by mi množstvo premárneného času vlastným skúmaním.

V e-booku sú skvele opísané kroky, ktoré je nevyhnutné urobiť na ceste k úprimnému a láskou naplnenému partnerstvu. Oceňujem tiež fakt, že dokáže vniesť aj do vzťahu, ktorý trvá dlhšie veľké pozitíva, vzájomné pochopenie a napojenie sa na silnejšiu lásku. Veľmi sa mi páči, ako Barborka zdôrazňuje, že žena má byť sama sebou, s tým úplne súhlasím a viem, že veľa žien svoje vlastné JA potláča, čo nevedie k šťastným vzťahom.

Ako veľké plus som uvítala úlohy k jednotlivým krokom, ktoré dokážu skvele nasmerovať. Odporúčam po tomto e-booku zakúpiť naväzujúci e-book 7 praktických kroků ve vašem životě k vytvoření láskyplného partnerství, vytvoríte ním úprimný a láskyplný vzťah. Ešte raz ďakujem :)
Kristína SádovskáAutorka meditácie: Liečebný proces odpustenia sebe samému sprievodkyňa cestou vnútorného šťastia www.kristinasadovska.sk
Tento eBook vás provede těmi nejdůležitějšími aspekty partnerského vztahu tak, aby byl láskyplný a šťastný. Obsahuje praktický návod, jak na nalézt harmonický vztah včetně důležitých uvědomění, ke kterým bychom měli dospět. E-book vás také zavede do nitra ženského a mužského myšlení, takže je velmi vhodný pro obě pohlaví. Pochopit druhého a být s ním v souladu je nezbytným předpokladem šťastného vztahu a díky tomuto eBooku toho zaručeně dosáhnete.

Mně velmi pomohl v uvědomění si důležitých věcí, na které by člověk neměl zapomínat ani v dlouhodobém vztahu.
Klára Šmídováautorka projektu Vstříc úspěchu, www.klarasmidova.cz
Kniha řeší situaci dnešních partnerských vztahů, které jsou nepostradatelnou součástí našich životů. Najít toho správného partnera není v dnešní době jednoduché a autorka zde popisuje v čem je zakopaný pes. Díky praktickým krokům a příkladům, provází lidi cestou, která je nasměruje správným směrem k fungujícímu a láskyplnému vztahu.
Edita Strouhalováautorka knihy Z gauče do Ameriky a zakladatelka blogu www.edita-strouhalova.cz

2. audioknihu:

7 kroků k nalezení láskyplného vztahu aneb vše začíná uvnitř nás

Ukázku z audioknihy si můžeš poslechnout zde>>>


2. eBook 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu

aneb vše začíná uvnitř nás


 • 1
  Dojdeš k 7 zásadním uvědoměním pro svůj milostný život.
 • 2
  Položíš si sebe-koučovací otázky pro Tvůj současný nebo budoucí vztah a jejich zodpovězením nalezneš klíče pro svůj styl lásky.
 • 3
  Pochopíš svůj minulý partnerský vztah z nadhledu a poučíš se z něj do součastného vztahu.
 • 4
  Zjistíš, jak svou ložnici přeměnit na místo plné lásky, vášně a něhy.

To vše a ještě další překvapení na Tebe čekají v 2. audioknize a 2. eBooku s názvem 7 kroků k láskyplnému vztahu.

 

Hodnota balíčku je  3500 Kč.

 

Bude se prodávat ve Májové nadílce jen za 1990 Kč.

 

Můžeš mít tento balíček v Májové akci jen za 990 Kč.

 

Bonusy k láskyplnému balíčku:

Dárek 1: 30 minut partnerského koučinku ZDARMA pro prvních 5 kupujících

Pro prvních 5 kupujících, kteří to myslí se svým vztahem vážně. Nabízím jako dárek 30 minut zaměřených na váš partnerský vztah zdarma, které si lze vybrat v květnu nebo červnu 2022.

❤️  Chceš se naučit lépe mluvit jazykem svého partnera?

❤️ Zajímá Tě, jak ven z partnerské krize?

 

Těším se na Tebe na partnerském koučinku, kde se podíváme na příčinu Tvých partnerských problémů.


Co říkají klienti, kteří mým koučinkem již prošli?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Erik Palko www.erik-palko.cz, Fyzioterapeut a terapeut čínské medicíny

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vendy Pecková, autorka webu: Vybavte své děti pro 21. století


Dárek 2: webinář: Jak spolu mluvit láskyplně v partnerském vztahu a rodině?

Pokud nebudeš mezi prvními 5, dostaneš na e-mail webinář na téma: Jak mluvit láskyplně v partnerském vztahu a rodině?

Kde se dozvíš:

1) Proč funguje mužský a ženský mozek rozdílně? A co způsobuje v komunikaci mezi námi?
2) Druhy postupů při hádce, a jak z ní vyjít oba jako vítězové, kteří naopak prohloubí svůj vztah?
3) Co to jsou partnerské porady? 
4) Jak odpouštět ve vztahu a co je to doopravdy odpuštění?
5) Jaké jazyky lásky se vyskytují a jak ovlivňují naši komunikaci?Dárek 3: Vizualizace na přitáhnutí si spřízněné duše

Chceš mít stálého partnera nebo partnerku?

Toužíš, aby ve Tvém partnerském vztahu panovala větší harmonie a láska?

Pomůžu Ti přitáhnout ji do života pomocí vizualizace. Představuješ si u ní živé obrazy, které do Tvého mozku dávají impulzy, díky kterým se i po ní v bdělém stavu Tvůj mozek zaměřuje na lidi, situace a věci na stejné frekvenci, kterou už zná. 

 

Tím se ve Tvém životě urychluje proces toho, čeho chceš v životě dosáhnout anebo co toužíš získat. Třeba svou spřízněnou duši a s ní i lásku. :-)

 

Mám pro TEBE nádhernou vizualizaci na přitáhnutí si spřízněné duše.

Díky ní již mnoho lidí před Tebou nalezlo svou spřízněnou duši.


Dárek 4: Transformační (přepisující) meditace na otevření tvého srdce

Tato meditace jako video.

Co je to transformační meditace a v čem Ti může pomoci?

 • Meditace uvolní napětí a stres z Tvého těla, mysli i srdce. :-)
 • Transformační meditace jsou speciálně vytvořené na přepis v Tobě, který Ti umožní začít to mít v sobě jinak, než jsi měla dosud.
 • Meditace na otevření srdce Ti pomůže z něj odstranit a uvolnit staré rány, vyčistit neagativní emoce a naladit se na svou osobní frekvenci lásky.
 • Dokud je srdce uzavřené, není možno do něj dát lásku ani ji dávat. Tato meditace otevře brány Tvého srdce, aby láskyplná energie mohla proudit.

Jak správně meditovat?

 • Najděte si klidné místo, kde budete sami bez vyrušování okolí. Poté se pohodlně usaďte nebo si lehněte.
 • Zhluboka se nadechněte a 3x hluboce vydechněte. Toto opakujte, dokud se nebudete soustředit pouze na svůj dech.
 • Soustřeďte se pouze na váš dech a zkontrolujte vaši mysl. Pokud je klidnější, můžete pokračovat, ale pokud je stále plná myšlenek, opakujte stále tento krok.
 • Nyní jste teď a tady připraveni vnímat naplno meditaci. Pusťte si ji. Poté zavřete své oči a nechte se unášet mým hlasem do říše vaší fantazie.

Dárek 5: podpora v uzavřené FB skupině Harmonická cesta

Po dobu 14 dní Ti ve skupině Harmonická cesta odpovím na Tvé dotazy ohledně Tvého partnerství.

Přístup do uzavřené skupiny na FB obdržíš po objednávce balíčku na svůj e-mail.


Dárek 6: slevový voucher v hodnotě 100 Kč na Transformační meditaci Setkání s vnitřní holčičkou

Máš ode mne jarní dárek v podobě slevy na nákup Transformační (přepisující) meditaci Tvé vnitřní holčičky. 

Zažij setkání, které Ti navždy změní Tvůj život. :-)

Pochop, že pokud neseme nenaplnění láskou z dětství nebo zranění z minulosti, máme na srdci balvan, který ho tíží. Vytváří se v něm bloky, které nám brání prožívat naši lásku naplno. 

Transformační meditace je ve formátu MP3.

Tvůj muž je pak bezradný. Muž může být klidně fešák jako samotný Brad Pitt v kombinaci se svaly Arnolda Schwarzernegra kříženým s empatickým a romantickým Williamem Shakespaerem a do toho s vítězem ze soutěže otec roku. A navíc i bonusem, jako je vtipný a všeznalý kutil Tim.

 

A stejně vám oběma bude k ničemu. A zajímá Tě, proč?

 

Nebudeš to schopná cítit a vidět. Dokud své srdce nevyléčíš.

 

Jsi z toho smutná? Nebuď. :-)) Mám pro Tebe jednoduché a fungující řešení odzkoušené již na mne samotné a mnoha mých klientkách. :-)

 • Řešení v podobě transformační (přepisující) meditace s vyléčením Tvé vnitřní holčičky.
 • Trvá necelých 30 minut a Ty jej získáš v krásné MP3 nahrávce.
 • Tu si můžeš pustit kdykoliv budeš mít chuť a mít ji přes svůj mobil stále u sebe.
 • Díky ní budeš léčit postupně sama sebe bez terapeuta, psychologa nebo kouče své zranění z minulosti.
 • Za zlomek času a ceny, které by jsi u nich strávila.
 • Čas, tempo a frekvenci opakování si naordinuješ sama dle svých pocitů. :-))
Meditaci od Báry jsem prožila několikrát a pokaždé jinak. Moc doporučuji si ji poslechnout 🥰. Ze začátku je to moc příjemné láskyplné setkání sama se sebou, kde jsem velmi silně cítila napojení na sílu matky země. Je zde prostor pro očistu i načerpání sil. Takový wellness v mé hlavě 🙂. Při setkání s vnitřním dítětem jsem intuitivně svému menšímu JÁ dávala to, co potřebuji. Někdy to bylo jen láskyplné objímání, někdy povzbuzení a někdy jsem cítila, že si potřebuju zablbnout. Určitě se k meditaci budu vracet vždy, když si budu potřebovat odpočinout, hýčkat se, povzbudit nebo pohladit. Každému je někdy smutno a cítí se zraněný. Věřím, že v tu chvíli jsme tady hlavně sami pro sebe a tato meditace nám v tom může hodně pomoci. Protože smutné a zraněné je především naše vnitřní dítě.
Sylva Tesařová

Pojďme se zaměřit na Tvou láskyplnost ve Tvém srdci a v životě.

14 dnů garance vrácení peněz

Na tento láskyplný balíček Ti dávám 14denní garanci vrácení peněz. Až po ní lze absolvovat partnerský 30minutový koučink. (Na koučink se garance nevztahuje.)

Pokud během 14 dní od zakoupení zjistíš, že ani eBooky ani meditace z tohoto balíčku pro Tebe nejsou hodnotné. Vedl/a sis poctivě svůj osobní deník lásky, vyzkoušel/a jsi všechny techniky v balíčku obsažené a máš pocit, že Ti to nepomohlo, tak se na mne obrať spolu s výpisky ze svého deníku. Máš možnost celý balíček vrátit včetně všech bonusů zdarma, které budu vyžadovat nazpět. A já Ti vrátím všechny Tvé peníze zpět na účet, z kterého přišly.

Napiš mi na korespondence@harmonickacesta.cz a já Ti vrátím Tvoje peníze zpět.

Nic tedy neriskuješ a jen můžeš získat Ty i Tvůj partnerský vztah. 

Láskyplný balíček obsahuje:

 • audioknihu: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera
  Hodnota 590 Kč
 • eBook: Hlavní důvod, proč stále nemáš životního partnera
  Hodnota 390 Kč
 • audioknihu: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu
  Hodnota 390 Kč
 • eBook: 7 kroků k nalezení láskyplného vztahu
  Hodnota 290 Kč
 • vizualizaci: Přitáhnutí si své spřízněné duše
  Hodnota 550 Kč
 • video: Transformační meditaci na otevření se lásce
  Nevyčíslitelná hodnota pro každé zraněné srdce
 • 1 sezení zDARma v rozsahu 30 minut na partnerský koučink pro prvních 5 kupujících
  V hodnotě 2000 Kč
 • 1. webinář: Jak spolu láskyplně mluvit v partnerském vztahu a v rodině
  Hodnota 500 Kč
 • přístup do uzavřené FB skupiny Harmonická cesta pro podporu tvého láskyplného vztahu
  Dojde Ti přístup po zaplacení objednávky na e-mail.
 • 1 slevový voucher na meditaci Léčení tvé vnitřní holčičky
  Meditace je opět v MP3 podobě. Sleva je 99 Kč při koupi najednou k tomuto láskyplnému balíčku.

Objev tajemství,

jak najít a vytvořit láskyplný vztah

Jarní akce

Do 31. 5. 2024 Ti dám jarní nadílku v podobě láskyplného balíčku pro Tebe a Tvoje láskyplnější partnerství, který si můžeš pořídit za výhodnou cenu.

Místo 3500 zaplatíte jen...

990 Kč