WORKSHOP: LÉČENÍ VNITŘNÍHO MUŽE A ŽENY


Znáš tyto pocity?

 • Tíživý balvan na srdci z minulosti.
 • Nedaří se ti v partnerských vztazích, jak by sis představovala?
 • Děláš pro druhé více než sama pro sebe?
  Např. se jim snažíš zavděčit a vyhovět i na úkor svého času a energie?
 • Brání ti naplno něco prožít sebe-lásku v tvém životě?

V tom případě je tento Workshop pro tebe správnou volbou.

Věnuj čas sám/a sobě.

"Vím, že rozhodnutí investovat do sebe je jedním
z nejdůležitějších v životě."

 

Barbora Bohatá

Přijď si udělat čas jen pro sebe samu nebo sebe samotného a odpoutat se od starostí všedních dnů. Být jen tady a teď a sám/a pro sebe. Načerpat vnitřní sílu v kruhu dalších žen a mužů, kteří chtějí najít inspirací pro svůj život. 

Na co se můžete těšit:

1. Obohatím Tě o nové informace, myšlenky a také naučím snadno aplikovatelné principy k rozvoji tvoji osobnosti..

2. Budeme léčit zranění v duši, srdci a celkově harmonizovat ženskou a mužskou energii v Tobě.

A jak to spolu dokážeme?

3. Uděláme si společně dvě krásné meditace po kterých se budete cítit jako znovuzrozený/znovuzrozená.

4. Po meditacích probereme role ženy a muže v dnešní době, která na nás klade nemalé požadavky.

5. Najdeme společně i způsob,  jak tyto naše role sladit s naším životním stylem.

6. Budeme pracovat i s konstalačními technikami a technikami NLP.

 

 Proč jít na WORKSHOP zrovna k Barboře Bohaté?

 • Mám 19 let zkušeností s praktikováním meditací a vizualizací.
 • Pořádám od roku 2012 akce pro ženy a nezadané lidi.
 • Jsem akreditovaná lektorka dle MŠMT, koučka NLP, terapeutka metody Cesta a pomohla jsem již desítkám žen ke spokojenějšímu životu.
 • Sama jsem si prošla cestou k nalezení svého ženství, zdraví se ženskými orgány, překonání neplodnosti a nelehkou cestu ke své životní lásce. To vše totiž úzce souvisí se sebevědomím a sebeúctou ženy.
 • Vše o čem si spolu budeme povídat, cvičení a transformační meditace, které jsem pro vás vytvořila vychází z mých osobních životních zkušeností.
 • Cítím ve svém srdci poslání probouzet a pomáhat ženám na jejich cestě k harmonickému životu.
 • Mám vizi ve které je ČR státem, kde jsou ženy sebe-vědomé, bohaté- uvnitř svých srdcí a duší a to se projevuje i na jejich bankovních účtech.
 • Za úspěšnou považuji každou ženu, která dokáže transformovat svou energii do láskyplné a ženské:-)) Pokud budou takové ženy, naplní láskou své muže a děti a náš národ bude jiný - láskyplný a bohatý:-) Pojďte se mnou naplnit tuto vizi:-)

Ušetříš spoutu času a peněz za terapeuta,
psychologa nebo kouče.

 Proč jít na WORKSHOP zrovna k Heleně Krejčí?

 • Jsem NLP koučka s mezinárodní licencí, koučuji jednotlivce i páry.
 • V sociální práci se pohybuji již řadu let, díky tomu respektuji lidskou jinakost bez hodnocení.
 • Denně jednám s desítkami lidí v rámci zákaznického servisu.
 • Pravidelně pořádám sdílecí kruhy, workshopy a semináře na vztahová témata.
 • Mám specializaci na řešení konfliktů ve vztazích, řadu let jsem řešila šikanu jako lektor primární prevence, k nadhledu mi pomáhá vystudovaný vysokoškolský obor speciální pedagogiky.
 • Ovládám transformační cvičení na posílení emoční integrity a dosažení vnitřní harmonie.

15.6.2024 od 10.00- 18:00

Centrum Harmonická cesta, Jantarová 142/45, Opava-Vávrovice 74773

Reference od žen, kterým se změnil život po vyzkoušení služeb

od Barbory Bohaté:

Terapie u Báry mne změnila život a obnovila vztah s mým biologickým otcem, kterého jsem přes deset let neviděla... A mým dětem vrátila dědečka. Ženský seminář a meditace mi pomohly k nalezení mé ženské podstaty. Od narození jsem se totiž cítila nechtěná a jako nepovedená, jelikož otec si přál syna. A místo toho měl dvě dcery. Tohle mne provázelo přes 40 let života. Při ženském sdílení, meditacích a povídání v obědové pauze s Bárou se mnohé vyjasnilo a uzdravilo v mém srdci i duši. Vřela Báru doporučuji všem ženám, které touží poznat hloubku své ženské podstaty a radost z toho být ženou.
Jana V. z Ostravy
Ak čítate túto recenziu, verte, že NLP je práve teraz pre Vás vhodné. A prečo práve Barbora? Je to profesionálka, trpezlivá poslucháčka, ktorá vie krásne poradiť a priviesť Vás k riešeniu Vášho problému tak, že sa Vám to vryje až do podvedomia, či nevedomia a proste sa Vám zrazu bude ľahšie žiť. Práve preto, že som už absolvovala viacero terapií a odblokov, viem oceniť prínos konzultácie s Barborou. Ono totiž nestačí len porozumieť tomu, kto som, odkiaľ pochádzajú moje vzorce správania, iba rozumom, musíme to dostať do srdca, kde sídli naša Duša a potom sa už nebudeme trápiť nesprávnymi rozhodnutiami, nebudeme sa dostávať do situácií, ktoré nás ničia, pretože budeme vedieť, ako je to pre nás najlepšie. Som rada, že sa naše cesty skrížily.
Tatiana Banášová ze Slovenska
Paní Báru mi doporučil můj syn, který ji vyhledal kvůli zdravotním potížím a problémům v jeho vztahu s přítelkyní. Vše mělo psychosomatickou souvislost. Za jedno sezení jsem u něj viděla změnu a za 2 měsíce byl zcela fit. Odhodlala jsem se proto se sevřeným žaludkem to zkusit také. Již 20 let jsem v sobě měla nevyřešený vztah s prvním manželem. A od té doby mne roky bolela ruka. Absolvovala jsem nespočet návštěv u lékařů a vyšetření. Moc jsem nevěřila, že může pomoci i mne, ale syn mne přesvědčil. O to větší bylo mé překvapení. Po terapií mne ruka brněla, dokonce jsme si hodně poplakala. Nicméně ještě než jsem šla domů od paní Barbory už jsem byla bez bolestí. Po 20 letech! Tohle bych nikomu nevěřila, pokud bych to nezažila. Vřele všem doporučuji terapii a transformační meditace. Moc Vám paní Báro děkuji.
Petra D. z Opavy
Koučink u Báry byla jedna velká lavina. Lavina AHA momentů, uvědomění si a rozkličování daného problému. Bára dává otázky, které na sebe navazují. Otázky jsou to někdy na tělo, ale jinak by to nebyl podle mě koučink. Je potřeba podívat se na to možná až „drsně“, ale když budeme před tím uhýbat, tak se nikdy nic nezmění a těžko s něčím pohneme. Odpovídat na ty otázky člověku fakt hodně pomáhá nalézat postupně sám v sobě i případná řešení. Bára vás na vaše řešení navede, když si nevíte rady. Důležité a stěžejní jsou akční kroky na konci celého koučinku. Nejprve si je zapsat na papír a poté je opravdu plnit. Já s tímto začínám právě teď. Cítím teď větší sebejistotu. Celý koučink byl velmi příjemně vedený. Vše jsem nasávala s velkým zájmem a vše mělo hlavu a patu. Doporučuji všem, kteří jsou na rozcestí nebo dokonce ve slepé uličce. Neutíkejte nikam, stejně vás to dožene. Je lepší se co nejdříve podívat pravdě do očí a začít jednat. A koučink je dobrý spouštěč akce.
Lucie Ševčíková

Další doporučení a i videoreference zde: https://harmonickacesta.cz/muj-pribeh/

Na co vše se můžete těšit?

Program workshopu:

 • Seznámení s lektorkami a programem
 • Transformační meditace od Barbory Bohaté
  Meditace na čištění rodových linií
 • Konstalační sezení od Heleny Krejčí
 • Ukotvení nového nastavení pomocí NLP technik
 • Závěrečná transformační meditace
  Nalezení vnitřní ženy a vnitřního muže v nás a jejich harmonizace

Přejeme Vám krásný zážitek na našem workshopu.

Těšíme se na setkání s Vámi Barbora Bohatá a Helena Krejčí


CHCI SE ZÚČASTNIT - OBJEDNAT